Heeft u vragen? Bel ons 09 369 19 11 of contacteer ons

NL I FR

 

Contacteer ons

Vraag meer info of een offerte aan


Contact


09 369 19 11
09 369 07 04

Map

 Bereken route

De Witte Bernard

Zaakvoerder

bernard@agref.be
m: 0496 23 96 00



Cooman Sonja

Onthaal & Secretariaat

sonja@agref.be
t: 09 365 43 90



Bruno Gheldof

Produktie, Planning & Transport

bruno@agref.be
m: 0499 52 66 79


 

Faingnaert Bart

Tekenbureel & Technische uitleg

bart@agref.be
t: 09 365 43 96



Houtteman Ilse

Boekhouding

ilse@agref.be
t: 09 365 43 92



De Maeyer Carina

Facturatie

carina@agref.be
t: 09 365 43 99


 

De Pessemier Kevin

Offertedienst

kevin@agref.be
t: 09 365 43 94
m: 0486 25 26 71



De Witte Delphine

Stadsmeubilair

delphine@agref.be
t: 09 365 43 91